POD VŔŠKOM - kníhkupectvo a antikvariát

domov
 

detail titulu

 

PROGETTO ITALIANO NUOVO 2A - UČEBNICA + PRACOVNÝ ZOŠIT + CD + DVD

Marin T., Magnelli S.

odporúčaná cena : 17,50 €
naša cena : 15,75 €
zľava 10%
nedostupné
celý náklad je rozobratý. takýto titul si nieje možné objednať.
  • Žáner : TALIANČINA
  • Vydavateľ : Edilingua
  • Vydané : 2013
  • Väzba : brožovaná
  • Strán : 191
  • EAN : 2147483647
Nuovo Progetto italiano 2a - Libro dello Studente

Nuovo Libro dello studente 2a+ Quaderno degli Esercizi + CD
Učebnica + pracovný zošit + CD + DVD
Úroveň B1


***

Nuovo Progetto italiano je moderný, multimediálny kurz talianskeho jazyka pre dospelých študentov, rozdelený do troch častí a začínajúci na úrovni A1 až po úroveň C1 podľa európskeho referenčného rámca. Každý diel ponúka 90 - 100 hodín výučby.

Toto nové vydanie je výsledkom revízie predchádzajúceho kurzu Progetto italiano z roku 2000. K revízii nemalou mierou prispela aj spätná väzba od študentov a učiteľov, využívajúci tento kurz po celom svete. Využíva moderné metódy vzdelávania, viac sa sústreďuje na komunikáciu, stavba jednotky je jednoduchšia a to hlavne na začiatku. Slovníček v pracovnom zošite je zosúladený s učebnicou a študenti tak až na zopár výnimiek nájdu iba slovíčka, s ktorými sa už oboznámili v učebnici. Učebnica je obohatená o dve strany v každej lekcii, ktorých úlohou je ešte viac motivovať a povzbudzovať študentov k učeniu a napredovaniu. Dialógy sú prirodzenejšie a kratšie. Grafika takisto prešla úpravou a ponúka moderné, prirodzené fotografie.

Nová edícia prichádza aj s DVD, kde nájdete didaktický sitkom, videokurzy, rozhovory, kvízy, všetky tieto materiály korešpondujú s gramatickou a slovnou zásobou podľa učebnice.