Výkup kníh

Knihy, LP platne ale aj staré pohľadnice, mapy alebo plagáty vykupujeme každý pracovný deň počas otváracích hodín v našej predajni na Kupeckej 8 v Nitre.
Odporúčame však vopred si telefonicky overiť na čísle 0915 717 507, či je prítomný kolega, ktorý ma výkup na starosti. Knihy môžete priniesť osobne do predajne a my si z nich vyberieme, alebo vopred poslať cez e-mail podvrskom@podvrskom.sk zoznam titulov, ktoré ponúkate - stačí autor a názov knihy- a označíme Vám tie, o ktoré máme záujem. V prípade väčšieho množstva kníh, aspoň 300 kusov k vám môžeme prísť osobne a knihy odviezť.
Za vykúpené knihy platíme v hotovosti. Každá kniha má svoju cenu, nemáme paušálne ceny za ktoré knihy vykupujeme - cenu ovplyvňuje viacero faktorov ( literárna, alebo zberateľská hodnota, stav knihy a pod.). Vaše knihy oceníme a navrhneme Vám cenu za odkúpenie individuálne.

Darovanie kníh

Ak máte knihy ktoré už nepotrebujete a chcete nám ich darovať, môžete ich priniesť do antikvariátu kedykoľvek počas otváracích hodín. Mali by to však byť knihy čisté a nepoškodené.

Vaše knihy si cez nás môžu nájsť svoj "domov" v iných knižniciach a neskončia v kontajneroch na smeti. Tie, ktoré nevložíme do políc antikvariátu ponúkame za zlomkovú cenu alebo zadarmo priamo na ulici pred našim antikvariátom.

knihy

sme výberové kníhkupectvo

zo širokej ponuky vydavateľstiev vyberáme to, čo považujeme za najlepšie

máme skúsenosti

sme tu už 33 rokov - od r. 1990

vyberáme to najlepšie

nielen do kníhkupectva, ale aj do kaviarne prevažne z lokálnych zdrojov a v bio kvalite

sme citliví k potrebám druhých

zamestnávame ľudí so zdravotným postihnutím – sme chránené pracovisku už od r. 2006

sme eco – friendly

zrecyklujeme, čo sa dá – napr. na zabalenie vašej objednávky – všetok jednorazový riad je kompostovateľný, separujeme odpad, používame eco čistiace prostriedky…

naše ceny sú férové

nesledujeme či sme najlacnejší na trhu ale z maloobchodných cien dávame zľavy a antikvariátnym knihám dávame zodpovedajúce ceny

návrat hore