Výkup kníh

Knihy, LP platne ale aj staré pohľadnice, mapy alebo plagáty vykupujeme každý pracovný deň počas otváracích hodín v našej predajni na Kupeckej 8 v Nitre.
Odporúčame však vopred si telefonicky overiť na čísle 0915 717 507, či je prítomný kolega, ktorý ma výkup na starosti. Knihy môžete priniesť osobne do predajne a my si z nich vyberieme, alebo vopred poslať cez e-mail podvrskom@podvrskom.sk zoznam titulov, ktoré ponúkate - stačí autor a názov knihy- a označíme Vám tie, o ktoré máme záujem. V prípade väčšieho množstva kníh, aspoň 300 kusov k vám môžeme prísť osobne a knihy odviezť.
Za vykúpené knihy platíme v hotovosti. Každá kniha má svoju cenu, nemáme paušálne ceny za ktoré knihy vykupujeme - cenu ovplyvňuje viacero faktorov ( literárna, alebo zberateľská hodnota, stav knihy a pod.). Vaše knihy oceníme a navrhneme Vám cenu za odkúpenie individuálne.

Darovanie kníh

Ak máte knihy ktoré už nepotrebujete a chcete nám ich darovať, môžete ich priniesť do antikvariátu kedykoľvek počas otváracích hodín. Mali by to však byť knihy čisté a nepoškodené.

Vaše knihy si cez nás môžu nájsť svoj "domov" v iných knižniciach a neskončia v kontajneroch na smeti. Tie, ktoré nevložíme do políc antikvariátu ponúkame za zlomkovú cenu alebo zadarmo priamo na ulici pred našim antikvariátom.

knihy

speciality bookstore

from the large selection of available books, we select what we believe is the best

we have experience

we have been selling books for 28 years. Since 1990

we select the best

not only for our bookshop, but also the coffeeshop. Our products are mostly locally sourced and organic

we care for the needs of others

we have been employing people with disabilities since 2006

we are eco-friendly

we aim to recycle as much as we can, using recycled materials for the packaging of your online order, all of our single use utensils are compostable and we use eco-friendly cleaning products…

our prices are fair

we don’t strive to be the cheapest, but we offer discounts from retail prices and our antique books are priced competitively

to top